Сан-Марино

Правовий статус і візові вимоги для осіб, що були вимушені виїхати з України

Загальна інформація та правова допомога на території Сан-Марино

У Республіці Сан-Марино досягнуто максимально допустимого ліміту (положення Законодавчого декрету № 27 від 4 березня 2022 року) у кількості 300 українських біженців, які залишили країну через війну. Про це повідомив Координаційний відділ з питань прийому українських громадян у Сан-Марино, створений при Міністерстві закордонних справ.

Після 15 квітня можна буде приймати по 15 біженців щомісяця.

Статус біженця / статус особи, яка шукає притулку / статус особи, яка потребує тимчасового захисту

Сан-Марино надає посвідку на тимчасове проживання для біженців у тому випадку, якщо буде підтверджено статус возз’єднання сім’ї, а також попередня наявність житла.

Дізнайтесь більше про перебування в Сан-Марино:

Просимо звернути увагу! Протягом 48 годин після в’їздy, необхідно пройти обстеження в Державній лікарні, на території будівлі колишнього закладу стаціонарного соціального обслуговування, попередньо зробивши запис за телефоном 0549-994905.

Після здійснення візиту Відомство у справах іноземців видасть посвідку на тимчасове проживання, попередньо зв’язавшись з громадянами України для призначення зустрічі.

Крім посвідки на тимчасове проживання, кожному відповідальному члену сім’ї буде видано картку SMAC, на яку нараховуватиметься щомісячний платіж, який розраховується залежно від складу.

Додаткову інформацію можна отримати, написавши на електронну пошту: supporto.ucraina@esteri.sm, або за телефоном 0549-885400 з можливістю усного перекладу українською мовою щопонеділка (8:30–10:00) та щочетверга (16:00–18:00)

Послуги з усного перекладу (місцеві НУО, волонтери, центри тимчасового перебування для біженців)

    Via Scialoja, 12
    47893 Cailungo
    Republic of San Marino

    тел./факс: 0549/994360 (з інших країн: +378/994360)

Джерела

Загальні вимоги та доступ до медичних послуг